V.Ý.Z.V.A. – ODMĚNY jaro 2016

Výzva BĚŽKYNĚ má motivovat k běhání. Zdaleka nejde o počet naběhaných kilometrů…. Šanci získat odměnu má každá běžkyně. Stačí ostatní běžkyně zaujmout svým příběhem. Hodnotí se vynaložená snaha a osobitý příběh. Výzva BĚŽKYNĚ není jednorázovou záležitostí, má totiž motivovat k běhání dlouhodobě. Odměny tak připravujeme pravidelně a průběžně je také doplňujeme o další.

Aktuální odměny pro hrdinky mezi běžkyněmi:


Empower Supplements BIO Complete Synergy drink

Jedná se o čistě přírodní nápoj, synergickou směs celé řady nutričně hodnotných látek. Je vhodný nejenom pro sportovce, ale pro všechny, kteří chtějí být v dobré kondici. E_bezkyne_proteinovy-napoj-synergyEmpower Supplements BIO Complete Synergy drink s vanilkovou příchutí obsahuje celých 34 ingrediencí, jeho základem je hnědá rýže s obsahem až 80 % kvalitních bílkovin. Sestavila je dohromady česká firma Empower Company, která se zaměřuje na výrobu přírodních, vysoce kvalitních potravinových doplňků. Ingredience: hnědá rýže, lněné semínko, pohanka, mladá pšenice, maca, naklíčená quinoa, vojtěška, mladý ječmen, rhodiola, naklíčený červený jetel, chlorela, spirulina, eleuterokok, naklíčené slunečnicové seminko, acerola, mořská řasa kelp, medicínké houby maitake, shitake, cordyceps a další zajímavé látky, vždy přírodního původu.   Nápoj je zdrojem bílkovin a antioxidantů jako je vitamín C, vitamín A, zinek nebo mangan. Nabízí také obsah draslíku, fosforu, vápníku, železa nebo chromu. Mj. je vhodný i při překyselení organismu. Chcete si synergický nutriční nápoj pořídit? K zakoupení je například ZDE.


BIO Matcha tea Charger

e_bezkyne_matcha-teaMatcha je unikátním nápojem smaragdově zelené barvy, který má základ v zeleném čaji. Jeho historie čítá stovky let, původně byl nápojem samurajů a buddhistických mistrů, v současnosti je dostupný každému. Jedná se o 100% čistý zelený čaj, který se rozemele na velmi jemný prášek. Tento prášek pak slouží jako základ nápoje s mimořádnými antioxidačními účinky. Čaj Matcha je zdrojem antioxidantů, cenných minerálů, vzácných aminokyselin, také chlorofylu nebo vlákniny. Pyšní se svou schopností zpomalovat stárnutí nebo zrychlovat metabolismus. Podporuje fyzické i psychické výkony. Máte zájem o čaj Matcha? Je dostupný například v tomto eshopu.


e_bezkyne_chia-kaseSEMIX MIX obilných CHIA kaší

Obilné CHIA kaše s oříšky a ovocem

Celkem 10 sáčků. V každém sáčku najdete výbornou kaši založenou na ovesných vločkách, obohacených o oříšky, kousky sušeného ovoce a také opěvovaná CHIA semínka. Více o produktu (možnost nákupu).


 Aktualizace k 14. 3.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>