Restart života? Právě teď je vhodná doba!

7. dubna 2016, přesně ve 13:23 vstoupí Měsíc do fáze novoluní. Magický den toho slibuje hodně. Každé novoluní je samo o sobě novým začátkem, toto se však pojí se znamením Berana, prvním, počátečním znamením zvěrokruhu. Čeká nás tak příliv energie, která může odstartovat něco nového. Tento den přeje zásadním životním změnám. Je mimořádnou příležitostí pro restart, dokonce i restart života…

Astrologický nový rok

Až 7. dubna nastává nový astrologický rok. Stejně jako příroda obnovuje své síly a spouští nové cykly, můžete se i vy vrhnout do víru života. Můžete opustit to staré a nežádoucí a začít s něčím novým, vskutku pozitivním. Tak tomu může být pokaždé, když Luna odhodila všechnu svoji záři, aby začala úplně od začátku postupně rozjasňovat svoji novou tvář a dosáhla až jiskrného úplňku.Tak je tomu pokaždé, když se Luna a Slunce setkává v jednom místě zodiaku.

Tento nov je však výjimečný tím, že se pojí se znamením berana. Beran mu dává divokost a energii. Je to objevitel. Nezdolná síle berana si dokáže prorazit cestu všude, za všech okolností.

Jarní novoluní 2016

Luna přeje odvážným

Máme tu den touhy, touhy prosadit se. Stupňují se tlaky z venčí, ale to nejlepší, co lze udělat je být sám sebou. Být tím plamenem, který je v srdci, který nás spojuje s Bohem, ale i znamením Berana. I ve tmě dokáže Beran zažehnout plamen, za každých okolností dokáže obnovit svou životní sílu a vitalitu. Vždy dokáže najít cestu k životu, obdobně jako se jarní semínka dokážou prodrat z temné půdy až na povrch k životadárným slunečním paprskům.

Pokud hledáte ideální konstelaci pro nové začátky, první jarní novoluní 2016 je tu právě pro vás. Lepší termín už být nemůže, vše směřuje k tomu, abyste uspěli. Je přitom takřka jedno, v jakém směru se má úspěch dostavit. Využijete-li energii berana a jarního novoluní, odhodíte-li obavy a budete-li aktivní, váš život se může obrátit k lepšímu. Bez pochybností, bez výmluv a odkládání. Beran srší tvůrčí energií a podpoří i tu vaši. Dnes je ten den, seberte odvahu a převezměte odpovědnost za svůj život. Hvězdy vám jsou nakloněny tak, že více už to nejde.

Nespoutaný beran tě povede

Beran je ryzím, neohroženým bojovníkem. Pokud se chystáte na obtížnou cestu, není lepšího společníka než berana a není lepší den než 7. duben. Měsíc sice bude schovaný v novu, ale všechny ostatní hvězdy vám budou svítit na cestu, dají sílu vykonat vše, co si vytyčíte. A může to znít jakkoli bláznivě.

Beran je průkopníkem, není spoutaný konvencemi a stereotypy. Ani vy nemusíte jít s davem. Jarní novoluní je dnem nezávislosti. Buďte proto hlavně sami sebou, alespoň dnes. Právě tento den si můžete dovolit být nespoutaní jako beran, také originální a možná i trochu děsiví! Ano, možná se vaší energie lidé budou bát, ale to není to, co by vás mělo trápit. Vlastně vás nemusí trápit vůbec nic.

Start, začátek běhání

Tak co, odstartuješ na jarní novoluní svůj nový život?

Co třeba začít tím, že opustíš všechny starosti a prostě vyběhneš do jarní přírody?

Všudypřítomná zeleň, sluneční paprsky a čerstvý vzduch ti jistě udělají dobře na těle i na duši.

Anebo se pusť do naší běžecké výzvy. Jak? Je to jednoduché, stačí zadat svůj email.

E-mail:*

Odesláním emailu se k ničemu  nezavazuješ, máš však možnost něco získat – získat užitečné informace, podporu a také odměnu za své snažení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>