MANUÁL BĚŽKYNĚ

  • Ucelené, jasné, stručné a přehledné informace o běhání, zejména pro začátečníky.
  • Parťák, který tě krok za krokem povede na tvé běžecké cestě, ať je jakákoliv.
  • Návod na to, jak se stát běžkyní.
  • Podpora a motivace na základě reálných zkušeností.
  • Nic složitého, žádná sportovní terminologie, které bys nerozuměla, žádné mety, které jsou pro tebe nedosažitelné. Respektujeme, že každý člověk je jedinečný a dokonce má i jedinečný styl běhání.
  • Každý máme svoji vlastní cestu. MANUÁL BĚŽKYNĚ tě jen navede na tu tvoji.

 

Chceš začít běhat a nevíš jak na to?

Jak začít běhat? Jak u běhání vydržet? Anebo také Proč vůbec běhat? Jak běhat? Jak dýchat? Jak se obléct nebo Kde běhat? To vše jsou otázky, které ti zodpoví MANUÁL BĚŽKYNĚ. Najdeš však v něm i celou řadu dalších užitečných informací, běžecké triky a praktické návody.

MANUÁL BĚŽKYNĚ připravujeme zejména kvůli motivaci, protože právě motivace je při běhání nejdůležitější. Motivace rozhoduje o tom, zda s běháním vůbec začneš a zda s ním hned neskončíš. Motivace je motorem pro tvoje nohy, je tím, co nastartuje tvoje snažení a dá ti poznat zážitky ze své vlastní běžecké cesty.

Samozřejmě se dozvíš také něco o tom Jak běhat. Čekají tě návody, tréninkový plán, tipy na trénink, informace o výživě a mnoho dalšího. Ne, nic co by ti nesedlo. Žádná dogmata. Chápeme tvoji individualitu a chceme ji podpořit.

 

Máš zájem o MANUÁL BĚŽKYNĚ?

Manuál běžkyně právě připravujeme.

Jakmile bude hotový, rádi ti ho zdarma pošleme do tvojí emailové schránky.

Email:*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>