Běžkyně mezi celebritami

Běháním si udržují kondici nejenom sportovci bez ohledu na odvětví, kterému se profesionálně věnují. Běhání patří také k celé řadě slavných osobností. Běhají slavné modelky, herečky nebo zpěvačky. K těm nejpopulárnějším osobnostem, které si běh oblíbili, patří vévodkyně Kate, manželka britského korunního prince Williama. Zdaleka však mezi celebritami není jediná…

Slavné modelky, které podlehly kouzlu běhu

Běhání je nedílnou součástí života slavné německé topmodelky Heidi Klum. Ta se i po čtyřicítce pyšní dokonalou postavou. Dle vlastních slov za ni vděčí právě pohybu a běhání.

Mezi modelkami však Heidi Klum rozhodně není výjimkou. Běhají i její kolegyně, třeba Gisele Bündchen, Christy Turlington, Miranda Kerr, Irina Shayk nebo Karlie Kloss, která je známá také jako video blogerka Klossy (na obrázku).

Karlie Kloss, modelka, běžkyně

Zdroj: Instagram KarlieKloss

Modelka, blogerka, běžkyně a pohybová koučka

Bloguje také česká modelka, která působí v New Yorku, Adéla Čápová. Na svém blogu www.themodelsoffice.com se však nevěnuje jenom běhání, ale zdravému životnímu stylu jako takovému. Úspěšná modelka působí také jako pohybová koučka, trenérka a nutriční poradkyně. Adéla běhá, aby se udržela ve fyzické i psychické kondici. A neběhá jen tak, má za sebou několik maratonů a před sebou jistě další.

Herečky, které běhání nehrají

Vybavujete si film Deník Bridget Jonsové a úsilí, které v něm Renée Zellweger věnovala hubnutí? Její recept na hubnutí spočíval právě v pravidelném běhu, denně si dala za cíl uběhnout pět kilometrů. Jinak štíhlá Renée Zellweger kvůli filmu musela značně přibrat. A i když jako filmová Bridget měla s pohybem problémy, po natáčení ji na původní váhu a do formy pomohlo zase právě běhání.

Běhání je populární sportovní aktivitou také mnoha dalších slavných hereček. Běhání si oblíbila třeba Ema Watson alias Herminona, kamarádka Harryho Pottera, také pravá blondýnka Reese Witherspoon nebo sexbomba Pamela Anderson. Pamela patří k hvězdným závodnicím legendárního newyorského maratonu. Několik newyorských maratonů má za sebou i Katie Holmes, bývalá manželka Toma Cruise. Katie Holmes je z těch hereček, která upřednostňuje delší tratě.

Běhání je inspirací také zpěvačkám

Kdo by neznal americkou zpěvačku Aliciu Keys? Tato nádherná žena s úchvatným hlasem je také dvojnásobnou maminkou a nadšenou běžkyní. Alicia Keys New York opěvuje nejenom ve svém slavném hitu, ale hold tomuto velkoměstu vzala také prostřednictvím své účasti na newyorském maratonu v roce 2015.

K účastníkům maratonu konaného v ulicích New Yorku patří i Alanis Morisette. Ta v jednom rozhovoru uvedla, že běhání je pro ni také inspirací při skládání a tvorbě hudby. Aby povzbudila svůj tvůrčí potenciál a hledala nové nápady, vybíhá i sexy zpěvačka Nicole Scherzinger.

To je pořád jen malý výčet těch slavných žen, které podlehly kouzlu běhu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>